همیار نرس - درباره ما

 

 

داستان همیارنرس….

با سلام و درود فراوان خدمت همه مخاطبین آکادمی پرستاری همیارنرس. بهتره اول با معرفی خودم شروع کنم، بنده دانیال بقیعی موسس همیارنرس هستم،کارشناس ارشد پرستاری گرایش سالمندان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، بنده علاقه زیادی به حوزه آموزش مجازی و تکنولوژی‌های آموزشی دارم، بیش از 10 سال سابقه وبمستری دارم و در این سال ها مخصوصا بعد از اینکه دانشجو رشته پرستاری شدم چندین نرم افزار مرتبط با این رشته طراحی کردم.

 

داستان همیارنرس از اینجا شروع شد که من دانشجو مقطع کارشناسی پرستاری بودم و رابطم با کتابخونه زیاد خوب نبود و برای دروس، بیشتر داخل اینترنت سرچ میکردم بعد از مدتی متوجه شدم در حوزه پرستاری ما فقر محتوا داریم. از طرفی منابع و امکانات آموزشی خوب همیشه در شهرهای بزرگ بود  (الانم همینطور) و ما ازش محروم بودیم و همیشه این حس رو داشتم که عدالت آموزشی برقرار نیست، اون زمان آموزش مجازی نسبت به الان به این صورت مطرح نبود و این به ذهن من رسید که شاید بشه با آموزش آنلاین دسترسی همگانی به محتوا با کیفیت ارائه کرد پس تصمیم گرفتم که یک سایت پرستاری راه اندازی کنم. همیارنرس رو ابتدا با عنوان پرستاری ایرانیان در سال 1395 تاسیس کردم اون زمان یک وب سایت ساده راه اندازی کرده بودم که فقط مطالب کتب مختلف رو منتشر می کردم خوبی اینکار این بود که شما با یک سرچ ساده به محتوا کتاب به سرعت دسترسی داشتید، کانال تلگرامی هم داشتیم که در زمان خودش مخاطب زیادی داشت. بعد از مدتی سایت برگزیده جشنواره کشوری آموزش مجازی شد و این خیلی عالی بود. بعد از اون تصمیم گرفتم کلا نحوه فعالیت رو تغییر بدم از همین جهت در آخرین روز اردیبهشت سال 1397 اسم سایت رو به آکادمی پرستاری همیارنرس تغییر دادم.

بعد از مقطع کارشناسی بلافاصله ارشد پرستاری قبول شدم با چند نفر از هم اتاقی‌ های خوابگاه که اونها هم جزو رتبه های برتر ارشد پرستاری بودند ایده آکادمی همیارنرس رو مطرح کردم و برای ادامه فعالیت برنامه ریزی کردیم. بعد گذروندن مشکلات زیاد (مشکل سرور و پاک شدن همه اطلاعات و از هم پاشیدن تیم و تغییر کلی تیم همیارنرس و…) همیارنرس با این شکل و شمایل جدید رو به روی شماست سعی میکنم در ادامه مسیر با ایده های جدید آموزش رو براتون راحت تر کنم.

در همه این سال‌ها این رویا و هدف با من بود که همیارنرس یک مرجع آموزشی در حوزه پرستاری تبدیل بشه و بتونیم با استفاده از تکنولوژی‌های جدید آموزش‌های پرستاری رو ارائه کنم. اینجا فقط یک سایت آموزشی نیست قطعا در آینده بیشتر از همیارنرس خواهید شنید. مسیر سخت و دشواری هست اما تا رسیدن به این هدف دست از تلاش برنمیداریم.

همیار نرس یک رویا بود و داستان ما ادامه دارد…

مجوزهای فعالیت همیارنرس

مجوز نشر دیجیتال همیارنرس

logo-samandehi